24h transmisje z naszego
kościoła w internecie

Po wielu staraniach udało się połączyć naszą parafialną kamerę z kanałem YouTube oraz podpiąć do naszego kościoła stałe łącze internetowe, które umożliwi bezproblemowy już (mamy taką nadzieję) przesył sygnału, aby wierni mogli uczestniczyć w Mszach Świętych i nabożeństwach z naszego parafialnego kościoła. Okno transmisji dostępne jest na stronie głównej oraz w zakładce MULTIMEDIA. Zachęcamy bardzo serdecznie do SUBSKRYBOWANIA naszego parafialnego kanału na YouTube. Dzięki temu łatwiej będzie nas odnaleźć na kanale oraz nie przegapicie wszystkich nowych filmów przez nas tam umieszczanych.

Przypominamy, że w chwili obecnej nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w Mszy Świętej w kościele. Zachęcamy do nawiedzania naszego kościoła i uczestnictwa w nabożeństwach w nim odprawianych. Przypominamy o zasłanianiu ust oraz nosa i dezynfekcji rąk w kościele.

Jak informowaliśmy już wcześniej, stare konto „zniknęło” z serwisu i niestety straciliśmy (póki co) cały materiał wideo jaki mieliśmy tam opublikowany od początku naszej parafii. W miarę upływu czasu sukcesywnie będziemy na nowo wrzucać filmy, jakie udało się nam zarejestrować przez wiele lat. Dzięki temu, będziemy mogli wrócić wspomnieniami do minionych wydarzeń w naszej parafii.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym możemy transmitować z naszego kościoła. 

Tekst: Olek Matusek