Wyjazd dzieci do Parku Rozrywki Twinpigs

W sobotę 14 września grupa dzieci wraz ze swoimi rodzicami udała się do parku rozrywki w Żorach. Wyjazd był formą nagrody ufundowanej przez nasza parafię dzieciom, które w ubiegłym roku regularnie uczęszczały w Mszach św. niedzielnych. Swój udział musiały potwierdzić kompletem obrazków, które zbierały w każda niedzielę i wklejały do specjalnych książeczek.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim rodzicom tych dzieci, bo to w dużej mierze ich zasługa.

Kochani Rodzice dziękuję, Wam za to, że tak dbacie os woje pociechy budując im fundament pod ich przyszłość, ponieważ jaki będzie fundament, tak też będzie wyglądało ich życie. W imieniu nas kapłanów dziękuję wszystkim dzieciom za ten piękny dzień przeżyty razem z Wami, za Waszą radość, uśmiech oraz miłość do Pana Boga.

Tekst: ks. Józef Więcek
Zdjęcia: Olek Matusek, Ewa Świętek