Odpustowe świętowanie
u Pani Piekarskiej
10.09.2022

Jak co roku w pierwszą niedzielę września w naszej parafii obchodziliśmy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Piekarskiej- naszej patronki.

Podczas Uroczystej Sumy Odpustowej o godz. 12.00, pożegnaliśmy księdza Jakuba, który został wikariuszem w Czarnym Lesie (Ruda Śląska) w parafii Ducha Świętego, a przywitaliśmy nowego wikarego- księdza Patryka Dawida pochodzącego z Mikołowa. Księdzu Jakubowi dziękujemy za posługę w naszej parafii, a księdzu Patrykowi, życzymy wiele radości z posługi w naszej wspólnocie parafialnej „Na Górnym”

Do wspólnej modlitwy w tym dniu włączyli się również ks. Stanisław, budowniczy i pierwszy proboszcz naszej parafii, a także ks. Cezariusz Wala. Kazania w tym dniu głosił ksiądz Michał Stefan nasz były wikary.

Jak na sumę odpustową przystało, wspólną modlitwę zakończyła procesja wokół naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za obecność i wspólną modlitwę, jaką składaliśmy za pośrednictwem Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej do naszego Ojca.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystej sumy odpustowej.

Tekst: Olek Matusek
Zdjęcia: Aleksandra Holona