Ministranci w Jump City

W sobotę 22 lutego udaliśmy się na wycieczkę do parku trampolin Jump City w Katowicach. Rozpoczęliśmy jak zawsze – zbiórką o godzinie 9:00. Po zbiórce przygotowani do wyjazdu poszliśmy na przystanek autobusowy, aby stamtąd pojechać do parku trampolin. Towarzyszyły nam także dwie nasze mamy, które zapewniały nam opiekę. Na miejsce dotarliśmy przed godziną 11:00. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od spotkania z trenerem skakania na trampolinach, który przedstawił nam zasady obowiązujące w  parku, a następnie dla wszystkich poprowadził rozgrzewkę w czasie której pokazywał i tłumaczył, jak należy się zachowywać i poruszać, aby pobyt w tym miejscu był bezpieczny. W Jump City przez godzinę skakaliśmy na trampolinach, ale także przy ich pomocy rzucaliśmy piłką do kosza oraz do tarczy, wskakiwaliśmy do basenów zapełnionych miękkimi gąbkami oraz wykonywaliśmy przewrotki i salta. Po skończonej a zarazem wymagającej wysiłku zabawie był czas na odpoczynek i nabranie sił, aby udać się z powrotem na przystanek i wrócić do domu.

Tekst: ks. Jakub Orzechowski

(dop. Redakcja)

Zdjęcia z tego „wypadu” dostępne na stronie ministrantów. Zapraszamy zatem na: http://www.ministranci.mbpiekarska.pl