GRILL Z MŁODZIEŻĄ
W niedzielę 21. 06. br. odbyło się spotkanie młodzieży przy grillu to była wyjątkowa chwila podsumowania czasu formacji i przygotowania do sakramentu bierzmowania. Czas kiedy młodzi ludzie mogli nie tylko dobrze się bawić, ale także zastanowić się nad znaczeniem sakramentu, który mają przyjąć. Dzięki takim luźnym spotkaniom młodzież zyskuje nie tylko nowe przyjaźnie, ale także głębsze zrozumienie swojej wiary i miejsca w Kościele.
Bardzo dziękuje młodzieży za piękny czas formacji oraz wiele dobra i uśmiechu. Jesteście cudowni będę się za Was modlił z Panią Iwoną Waszą Katechetką żebyście z odwagą nieśli swoją wiarę i mężnie jej bronili.
Ks. prob. Józef








