Festyn Parafialny

W niedzielę. 11 czerwca, nasi Parafianie oraz Goście zgromadzili się na corocznym letnim Festynie Parafialnym. Od godziny 13 plac kościelny zmienił się nie do poznania. Pojawiły się trampoliny, dmuchany zamek, scena i wiele innych atrakcji.

Program Festynu był bardzo bogaty. Występowały dzieciaki z Przedszkola nr 90, Dzieci Maryi, zespoły taneczne Tap Dance oraz Kahani Dance Group. Można było posłuchać Bartka Kaszuby oraz zespołu A’VISTA Trio. Jednak największe zaciekawienie wzbudziło Stefanowo i Walowo, czyli klachy po śląsku w wykonaniu naszych duszpasterzy ks. Cezariusza oraz ks. Michała.

W trakcie całego Festynu trwała loteria fantowa, gdzie można było wygrać ciekawe nagrody. Na głodnych i spragnionych czekały stoiska z ciepłym jedzeniem, ciastami, oraz gorącymi i zimnymi napojami. Natomiast na dzieciaków czekały wspaniałe konkursy i zabawy.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały czas, Parafianom, Gościom i Organizatorom. Liczymy na Was za rok! A poniżej kilka chwil uwiecznionych przez naszą niezawodną Olę 🙂