Ogłoszenia duszpasterskie

Przychodzimy do Pana Boga, by wychwalać Go, dziękować i prosić o przebaczenie. Pomyślmy, czy umiemy przebaczać, czy przyszliśmy tutaj wolni od nienawiści i pojednani z bliźnimi? Przeprośmy teraz Boga za nasze winy, a otrzymamy od Niego przebaczenie.

 

 1. Dziś o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Piekarskiej. O godz. 20.30 sprawowana będzie Msza św. fatimska a po niej różaniec fatimski z procesją.
 2. W poniedziałek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, podczas Mszy św. będziemy święcić przyniesione przez wiernych krzyże. W tym dniu zebrana kolekta przekazana będzie na Boży grób w Jerozolimie i na potrzeby chrześcijan w Ziemi Świętej.
 3. We wtorek zapraszamy na Modlitwę wieczorną o godz. 19.15.
 4. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do św. O. Pio, na wieczorną Eucharystię a następnie na spotkanie grupy św. O. Pio.
 5. W czwartek o godz. 10.00 zapraszamy seniorów na spotkanie pt. „Zdrowy talerz seniora”.
 6. Przypominamy, że w czwartki o godz. 18.00 odprawiane jest Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Bardzo serdecznie na nie zapraszamy.
 7. W piątek o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji dusz czyśćcowych, z ofiar ze skarbonki. Zachęcamy do pamięci modlitewnej w tej ważnej intencji.
 8. Rozpoczynamy zapisy dzieci w wieku przedszkolnym, które pragną przystąpić do wczesnej Komunii św. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie swoich pociech w kancelarii w godzinach urzędowania.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Dzieci i ich rodziny polecamy pamięci modlitewnej.
 10. Przypominamy, że w świątyni i podczas spotkań grup obowiązuje zasłanianie ust i nosa.
 11. Zapraszamy do Kaplicy Całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu na osobiste spotkanie z Chrystusem w godz. od 8.30 do 18.15, w niedzielę od 13.00 do 17.45.
 12. Polecamy Gościa Niedzielnego, w nim m.in. o tym że przebaczenie winowajcy to nie tylko akt łaski wobec niego, ale przede wszystkim źródło szczęścia dla przebaczającego.
 13. Bóg zapłać za wspólnotę modlitewną i złożone ofiary. W przyszłym tygodniu zebrana zostanie kolekta specjalna przeznaczona na remont zakrystii. Polecamy ją ofiarności parafian. Ze stolika i od ministrantów można odebrać deklaracje na ten cel. Niech dobry Pan błogosławi nam na czas niedzielnego świętowania i cały nadchodzący tydzień.

 

Inne:

 • W tygodniu o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego
 • Zapraszamy na spotkania formacyjne:
 • ministrantów w soboty o godz. 9.00,
 • Dzieci Maryi w soboty o godz. 10.00,
 • młodzież na Mszę św. w piątki o godz. 18.30 a następnie na spotkania oazowe do salki.