Ważne informacje parafialne
25.04.2020

Jutro III Niedziela Wielkanocna. Zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej jak co tydzień o godzinie 10:30 za pośrednictwem naszej parafialnej strony. Dziś i jutro także Różaniec o godzinie 20:30, serdecznie zapraszamy, aby włączyć się do wspólnej duchowej modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Okno transmisji NA ŻYWO znajduje się na stronie głównej.

W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość NMP Królowej Polski. Uroczystość przeniesiona jest z niedzieli 3 maja dzięki dekretowi Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Mszę Świętą będziemy transmitować także o godzinie 10:30. 3 maja Msza Święta będzie transmitowana o godzinie 10:30.  Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Link do transmisji na żywo na stronie głównej.

`

Zachęcamy wszystkich parafian o przesyłanie zdjęć ze swoich domów, ukazujących jak przeżywacie Różaniec czy Mszę Świętą przed telewizorem, czy ekranem komputera. Nie wstydźmy się świadczyć o Chrystusie w naszych domach. Chcemy stworzyć parafialną galerię Domowego Kościoła jaki wszyscy tworzymy w czasie epidemii.

Przypominamy, że zgodnie z nowym zarządzeniem w kościele jednocześnie może przebywać 1 osoba na 15m2W naszym kościele jest to w sumie 45 osób. Prosimy o przestrzeganie tej zasady oraz wszystkich nadal obowiązujących zasad bezpieczeństwa tj. zachowania odpowiedniej odległości i obowiązkowego zasłaniania twarzy maseczką.  Poniżej obrazkowe instrukcje zachowania w kościele.

Prosimy, aby w kościele gromadziły się osoby związane z intencją danej Mszy Świętej. Pozostałych Parafian zapraszamy do łączności duchowej za pośrednictwem naszej parafialnej strony internetowej.

Każdego dnia po Modlitwie Różańcowej o godzinie 20:30 nasi kapłani przedstawiali bajkę/historyjkę nie tylko dla najmłodszych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału wideo, gdzie znajdziemy wszystkie aktorskie popisy naszych księży. Czeka tam na wszystkich wielka dawka humoru. Zaręczam, że będziecie zaskoczeni grą aktorską naszych kapłanów.  Wystarczy kliknąć tutaj -> KANAŁ WIDEO

 

Tekst: Olek Matusek